ePrinus – geneza

Firma ePrinus to połączenie: pasji, zapału, wiedzy, zdolności oraz ponad 15 letniego doświadczenia grupy profesjonalistów. Praktykę zawodową budowaliśmy zajmując się sprzedażą oraz rozwojem biznesu dla kilku wiodących, światowych dostawców produktów i usług IT. Solidna współpraca w atmosferze zaufania jaką proponujemy Partnerom i Klientom ma tworzyć trwałą podstawę dla rozwoju ich firm oraz produktów na naszych rynkach i tak jak dąb (łac. - prinus) gwarantować siłę i długowieczność.

Co nas wyróżnia

Podobnie jak dąb, który wyróżnia się spośród innych drzew, ePrinus wyróżnia unikalne połączenie wiedzy teoretycznej z solidną praktyką, pozwalającą podejmować największe wyzwania biznesowe stojące przed naszymi Partnerami i Klientami. Doświadczenie, wypracowane relacje oraz doskonała znajomość rynku europejskiego, a w szczególności polskiego i ukraińskiego, pozwoliły nam na stworzenie firmy, której głównym celem jest pomoc w rozwinięciu skrzydeł organizacjom, które nam zaufały.

Co oferujemy

Naszym zagranicznym Partnerom oferujemy pomoc w rozpoczęciu i kontynuacji efektywnej aktywności biznesowej na rynkach Europy Środkowej, Wschodniej (BY-UA-PL), krajach niemieckojęzycznych (DACH) oraz BeNeLux a Partnerom lokalnym umożliwiamy dostęp do innowacyjnych i unikalnych rozwiązań IT oraz do rynków Europy zachodniej. Współpraca polega również na wspieraniu wiedzą i doświadczeniem w bezpośredniej sprzedaży, marketingu oraz wsparciu technicznym dla oferowanych rozwiązań.

Obszary działalności ePrinus

  • Start-up – wprowadzanie na rynek nowych firm/produktów/usług w celu poszukiwania modelu biznesowego, który gwarantował będzie ich dalszy rozwój.
  • Business Development Services – usługi mające na celu minimalizację ryzyka i kosztów związanych z rozpoczęciem oraz rozwojem działalności biznesowej w środowisku nieznanym dla wprowadzanej na dany rynek firmy.
  • Value Added Distributor – dystrybucja unikalnych rozwiązań IT wraz z pełnym wsparciem handlowym, konsultingowym, szkoleniowym, wdrożeniowym i serwisowym.
  • PR & Marketing – organizacja wydarzeń mających na celu ugruntowanie pozycji wprowadzanej na rynek firmy i jej rozwiązań oraz wzmocnienie jej wizerunku w środowisku konkurencyjnym.

Kompetencje zespołu ePrinus

Dzięki połączeniu wiedzy, zdolności oraz umiejętności zespołu zaangażowanego w tworzenie i rozwój naszej firmy, ePrinus wspiera Klientów i Partnerów w wielu obszarach technologicznych. Jednak z racji wieloletniego doświadczenia koncentrujemy się na zagadnieniach bezpieczeństwa IT.

Wszystkie te czynniki połączone z wysokim poziomem zaangażowania i „głodu sukcesu” naszego zespołu oraz jasno zdefiniowanym kierunkiem działania tworzą know-how, który czyni naszą organizację mocną, trwałą i długowieczną jak dąb (łac. - prinus).

Osiągnięcia

 

2014 - Wyróżnienie w konkursie "Złote Asy IT" magazynu Reseller-News w kategorii "Debiut Roku" za udany start na rynku VAD.


 ePrinus securing the cyber world

© ePrinus Sp. z o.o.