ePrinus – geneza

Firma ePrinus to połączenie: pasji, zapału, wiedzy oraz ponad 20 letniego doświadczenia grupy profesjonalistów w branży IT w tym ponad 15 lat w IT Security. Praktykę zawodową budowaliśmy zajmując się sprzedażą, rozwojem biznesu oraz wsparciem technicznym dla wiodących, światowych dostawców produktów i usług IT. Solidna współpraca w atmosferze zaufania jaką proponujemy Partnerom i Klientom ma tworzyć trwałą podstawę dla rozwoju ich firm oraz produktów na naszych rynkach i tak jak dąb (łac. - prinus) gwarantować siłę i długowieczność.

Co nas wyróżnia

Podobnie jak dąb, który wyróżnia się spośród innych drzew, ePrinus wyróżnia unikalne połączenie wiedzy teoretycznej z solidną praktyką, pozwalającą podejmować największe wyzwania biznesowe stojące przed naszymi Partnerami i Klientami. Doświadczenie, wypracowane relacje oraz doskonała znajomość rynku polskiego oraz europejskiego, pozwoliły nam na stworzenie firmy, której głównym celem jest pomoc w rozwinięciu skrzydeł organizacjom, które nam zaufały.

Obszary działalności ePrinus

Głównym obszarem działalności jest dystrybucja (Value Added Distributor) zaawansowanych systemów bezpieczeństwa IT wraz z pełnym wsparciem handlowym, konsultingowym, szkoleniowym, wdrożeniowym i technicznym w tym jako pierwsza lub druga linia wsparcia technicznego. Koncentrujemy się na rozwiązaniach klasy zarządzania tożsamością uprzywilejowaną - PIM, zarządzania tożsamością i dostępem uprzywilejowanym (PAM, PIM), DLP, szyfrowania oraz dwupoziomowego uwierzytelniania.

Ponadto działamy w zakresie:

  • Start-up – wprowadzanie na rynek nowych firm/produktów/usług w celu poszukiwania modelu biznesowego, który gwarantował będzie ich dalszy rozwój.
  • Business Development Services – usługi mające na celu minimalizację ryzyka i kosztów związanych z rozpoczęciem oraz rozwojem działalności biznesowej w środowisku nieznanym dla wprowadzanej na dany rynek firmy.
  • PR & Marketing – organizacja wydarzeń mających na celu ugruntowanie pozycji wprowadzanej na rynek firmy i jej rozwiązań oraz wzmocnienie jej wizerunku w środowisku konkurencyjnym.

Kompetencje zespołu ePrinus

Od początku naszej działalności uczestniczyliśmy w wielu projektach dotyczących bezpieczeństwa IT. W chwili obecnej świadczymy również pierwsza linię wsparcia dla strategicznych firm i organizacji. Użytkownikami naszych systemów są największe instytucje finansowe, energetyczne, instytucje państwowe, organizacje mundurowe jak również firmy prywatne. Dzięki udziałowi w tych projektach zdobyliśmy wiedzę oraz umiejętności, które wykorzystujemy w w naszej codziennej pracy.

Wszystkie te czynniki połączone z wysokim poziomem zaangażowania i „głodu sukcesu” naszego zespołu oraz jasno zdefiniowanym kierunkiem działania tworzą know-how, który czyni naszą organizację mocną, trwałą i długowieczną jak dąb (łac. - prinus).

Osiągnięcia

 

2014 - Wyróżnienie w konkursie "Złote Asy IT" magazynu Reseller-News w kategorii "Debiut Roku" za udany start na rynku VAD.


 ePrinus securing the cyber world

© ePrinus Sp. z o.o.