Poszukujemy kandydata na stanowisko Partner Sales Manager

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych;
  • aktywne wspieranie partnerów w prowadzeniu zaawansowanych projektów związanych z bezpieczeństwem IT, w tym przygotowywanie analiz, ofert, prezentacji itp.;
  • poszukiwanie nowych potencjalnych użytkowników oferowanych rozwiązań;
  • prezentacje rozwiązań i szkolenia partnerów z zakresu oferowanych rozwiązań ;
  • planowanie i nadzorowanie działań marketingowych z partnerami;
  • udział w konferencjach i imprezach branżowych.

Oczekiwane umiejętności:

  • doświadczenia na stanowisku handlowym, mile widziane u dystrybutorów rozwiązań IT;
  • doświadczenie w pracy w branży IT, mile widziane w IT Security;
  • posiadanie umiejętności prowadzenia prezentacji, szkoleń;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • umiejętność samodzielnej pracy i dobrej współpracy w małym zespole.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę z odpowiednim wynagrodzeniem;
  • stabilne zatrudnienie i pracę w przyjaznej atmosferze;
  • swobodę w realizowaniu zadań;
  • zdobywanie certyfikatów branżowych;
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i awanów;
  • możliwość samodzielnej pracy zdalnej.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ePrinus Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.” Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.