Ochrona: blokowanie ponad 99,9% spamu

SpamTitan oferuje najlepszą na rynku ochronę poczty elektronicznej. Konsekwentnie blokuje 99,9% całego spamu i za to jest nagradzany w niezależnych testach porównawczych. Zawiera dwa produkty antywirusowe: Kaspersky oraz ClamAV bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów dla użytkowników. Produkt identyfikuje i blokuje: wiadomości wyłudzające poufne informacje (phishing), maile z sieci Botnet, pocztę ze spamem w postaci graficznej, podejrzane linki do stron www.

Wdrożenie: ISO image, VMware, Cloud, Cluster.

Każda organizacja posiada inną mentalność i podejście do kwestii bezpieczeństwa. Dlatego SpamTitan oferuje kilka rozwiązań umożliwiających wdrożenie aplikacji w sposób najbardziej odpowiadający infrastrukturze i wymaganiom IT organizacji: plik ISO,  wirtualna maszyna w postaci obrazu VMware oraz wersja w Chmurze. Każda z tych opcji chroni pocztę na tym samym wysokim poziomie, oferując natychmiastowy dostęp do rozwiązania. System może być zbudowany w sposób skalowalny oraz redundantny, zgodny z wymaganiami i oczekiwaniami działów IT.

Łatwość obsługi: przyjazny interfejs użytkownika.

W obecnych zapracowanych czasach nie tylko istotne jest prawidłowe funkcjonowanie i ochrona systemów ale również prostota i intuicyjność obsługi. SpamTitan został tak zaprojektowany, żeby konfiguracja i zarządzanie aplikacją było jak najmniej absorbujące. System jest tak zbudowany, by czas od dostępu do aplikacji poprzez jego implementację do użycia produkcyjnego był jak najkrótszy.

Zaawansowana funkcjonalność: wszystko w jednym rozwiązaniu.

Ponadto, że SpamTitan może być skonfigurowany w 10 minut, producent zawarł w nim pełen zestaw zaawansowanych funkcji aby upewnić się, iż użytkownik będzie miał zapewnioną pełną ochronę poczty elektronicznej. Funkcjonalność taka jak: szyfrowanie poczty, filtrowanie, skanowanie poczty wychodzącej,  ISP oraz wiele innych cech zapewnia, że SpamTitan dostarcza wszechstronne zabezpieczenie przed wszelkimi zagrożeniami dotyczącymi poczty elektronicznej.

Raportowanie: zaawansowane funkcjonalności raportowania.

SpamTitan od pulpitu administracyjnego, poprzez historię (bieżąca aktywność poczty) do zestawu raportowania (tzw. Reporting Suite) umożliwia wgląd w bieżącą sytuację oraz tworzenie raportów z tego co się wydarzyło w środowisku email organizacji. Dodatkowe „raporty kwarantanny" dostarczają użytkownikom pomocną funkcjonalność, dzięki której mogą zarządzać swoją codzienna pocztą: blokować, kierować do spamu czy też odblokować wcześniej zatrzymaną pocztę przez SpamTitan.

Model cenowy: elastyczny i przezroczysty model licencyjny.

Prosty model cenowy gwarantuje, że użytkownicy otrzymują taką pełną wartość systemu i funkcjonalność bez ukrytych kosztów. Rozwiązanie oferowane jest w licencji rocznej, która zawiera: wszystkie uaktualnienia, podwójną ochronę antywirusową, aktualizację systemów antyspamowych oraz wsparcie techniczne. Możliwe jest jednocześnie otrzymanie atrakcyjnych upustów w przypadku kontraktów wieloletnich.

Wsparcie techniczne: czas jest drogocenny.

W całorocznej licencji zawarte jest wsparcie techniczne produktu. Zaczynając od instalacji poprzez codzienne użytkowanie inżynierowie wsparcia dostępni są poprzez: pocztę, telefon czy stronę www w celu zapewnienia, że produkt ma optymalną wydajność a ochrona poczty jest na najwyższym poziomie.

 

© ePrinus Sp. z o.o.