Ochrona: 100% pokrycie miliona najczęściej odwiedzanych stron.

  • Filtrowanie URL: szybkie i dokładne wyszukiwanie niepasujących kombinacji w zapytaniach odnośników stron www.
  • Kategoryzacja w czasie rzeczywistym: ponad 500 milionów adresów www, 6 miliardów stron www w 200 językach świata. 100% pokrycie miliona najczęściej odwiedzanych stron na podstawie zestawienia Alexa.
  • Podwójna ochrona antywirusowa: WebTitan używa dwóch wbudowanych rozwiązań antywirusowych: Kaspersky Lab oraz ClamAV – które nie wymagają żadnej konfiguracji oraz automatycznie aktualizują się do najnowszych wersji oraz szczepionek.
  • Filtr zawartości treści: WebTitan blokuje niechciane słowa-klucze oraz zdefiniowane typy plików.

Wdrożenie: ISO, VMware, Cloud.

Każda organizacja posiada inną mentalność i podejście do kwestii bezpieczeństwa. Dlatego WebTitan oferuje kilka rozwiązań umożliwiających wdrożenie aplikacji w sposób najbardziej odpowiadający infrastrukturze i wymaganiom IT organizacji: plik ISO,  wirtualna maszyna w postaci obrazu VMware oraz wersja w Chmurze. Każda z tych opcji chroni użytkowników przed niestosownymi stronami www oraz zagrożeniami online, oferując natychmiastowy dostęp do gotowego rozwiązania. System może być zbudowany w sposób skalowalny oraz redundantny, zgodnie z wymaganiami organizacji.

Granulacja: ziarnista polityka, intuicyjny interfejs.

WebTitan zawiera bardzo ziarnistą politykę umożliwiającą administratorowi zbudowanie zasad bezpieczeństwa na podstawie: grup, użytkowników, kategorii czy też czasu pracy jak również wielu innych elementów i czynników. Używając intuicyjnego interfejsu www można w łatwy sposób kontrolować dostęp do sieci. Produkt jest tak zbudowany, by czas od dostępu do aplikacji poprzez jego implementację do użycia produkcyjnego był jak najkrótszy.

Raportowanie: zaawansowane funkcjonalności raportowania.

WebTitan zawiera obszerne możliwości kontrolowania umożliwiające automatyczne raportowanie w formie graficznej, zawierające: użytkowników, grupy, czas przeglądania stron www, najczęściej używane strony www i wiele innych. Wyposażone jest również w zestaw testów do diagnostyki i raportowania umożliwiających administratorowi oraz wsparciu technicznemu diagnozowanie, wyszukiwanie oraz rozwiązywanie problemów. Zawiera ono możliwość wysłania raportu diagnostycznego do wsparcia technicznego oraz zdalne logowanie wsparcia technicznego po SSH do WebTitan w celu zapewnienia profesjonalnej pomocy.

Cena: elastyczny i przejrzysty model licencyjny.

Użytkownicy WebTitan zasługują na cenę, która nie będzie nadwyrężała ich budżetu. Prosty model cenowy zapewnia klientów, że dostają rozwiązanie o maksymalnej wartości bez ukrytych kosztów. Rozwiązanie jest oferowane w licencji rocznej, która zawiera: uaktualnienia oprogramowania oraz jego funkcjonalności, podwójną ochronę antywirusową, automatyczne uaktualnienia kategoryzacji zawartości treści stron www oraz sygnatur programów antywirusowych a także wsparcie techniczne. Gwarantowany jest również upust na kontrakty wieloletnie.

Wsparcie techniczne: Twój czas jest drogocenny.

Wsparcie techniczne zawarte w cenie subskrypcji dostępne jest nawet na etapie instalacji produktu, również w wersji 30 dniowej, poprzez email, telefon oraz stronę www. W ten sposób producent gwarantuje wysoką jakość systemu wraz z opieką techniczną rozwiązania od pierwszych dni jego zakupu/instalacji.

 

© ePrinus Sp. z o.o.