Apius Technologies S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą operującą na międzynarodowym rynku teleinformatycznym. Spółka powstała w 2011 roku i bardzo szybko zdobyła mocną pozycję w Polsce, szczególnie w obszarze nowoczesnych rozwiązań komunikacji IP oraz systemów bezpieczeństwa IT. Firma jest także obecna na zagranicznych rynkach usług informatycznych m.in. w Niemczech, Norwegii, Wielkiej Brytanii, USA oraz na Węgrzech i Słowacji. Misją Apius jest dostarczanie Klientom innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz komunikacji IP, wspomagających bezpieczny i stabilny rozwój ich biznesu. Rozwój Apius jest możliwy dzięki systematycznym inwestycjom w umacnianie kompetencji Zespołu oraz ciągłą rozbudowę zaplecza technologicznego. Każdego roku Spółka przeznacza znaczne środki finansowe (do 20% zysku) w działania rozwojowe, szczególnie w tworzenie nowych produktów i usług oraz wyposażenie specjalistycznych laboratoriów.

Wybrane certyfikacje:       

 

Concept Data działa od początku 2016 roku i tworzy ją zespół specjalistów o wysokich kompetencjach technicznych. Firma realizuje projekty zarówno na rynku polskim, jak i zagranicą, a ofertę kieruje głównie do klientów korporacyjnych. Oferowane rozwiązania i konsulting technologiczny dotyczą m.in. bezpieczeństwa cyfrowych kanałów dystrybucyjnych, zarządzania dostępem i tożsamością oraz wydajności platform bazodanowych i środowisk aplikacyjnych.

Wybrane certyfikacje:         

 

eWINit Services jest wrocławskim integratorem IT, skupiającym się głównie na usługach z zakresu: sieci LAN/WLAN/WAN i cyberbezpieczeństwa, migracji do chmury (publicznej i prywatnej) oraz zarządzanie środowiskami chmurowymi, outsourcingu, wsparcia technicznego dla IT oraz Helpdesk’u dla użytkowników. Rozwiązania oferowane przez eWINit Services tworzą kompleksową ofertę skupiająca się na podniesieniu bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej naszych klientów. Specjalistyczna wiedza zespołu eWINit Services gwarantuje techniczne i merytoryczne wsparcie klienta na najwyższym poziomie.  

Wybrane certyfikacje:     

 

Exence specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych wspierających działalność operacyjną oraz rozwój firm i instytucji. Szerokie portfolio produktowe spółki tworzą dziedzinowe aplikacje i systemy informatyczne zaprojektowane w oparciu o technologie uznanych globalnych dostawców IT oraz narzędzia open source. Produkty oferowane przez Exence umożliwiają klientom m.in.: usprawnienie funkcjonowania, podniesienie poziomu bezpieczeństwa oraz obniżenie kosztów prowadzonej działalności.  

Wybrane certyfikacje:                 

 

Firma FancyFon dostarcza innowacyjne rozwiązania na rynek telekomunikacji mobilnej, umożliwiając zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi i sieciowymi. Kluczowy produkt firmy to FancyFon Mobility Center (FAMOC™) - zaawansowane oprogramowanie mobilne, które współpracując z serwerami i bazami danych, stanowi potężne narzędzie do zdalnej konfiguracji floty telefonów komórkowych oraz wsparcia klientów i pracowników. FancyFon kieruje swoją niepowtarzalną ofertę do operatorów sieci komórkowych, agencji rządowych oraz przedsiębiorstw.”.

Wybrane certyfikacje:  

 

Fly on the cloud działa na rynku od 2014 roku, jako jeden z głównych partnerów Google. Zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych rozwiązań biznesowych, a kompetencje firmy są potwierdzone specjalnymi certyfikatami. Dopasowuje indywidualnie profesjonalne narzędzia dla przedsiębiorstw z różnych branż. Dzieli się doświadczeniem z klientami, optymalizuje działanie danej firmy, czy też poszerza możliwości działania o kolejne obszary. Misją Fly on the cloud jest budowanie innowacyjnego podejścia do komunikacji, współpracy - oferując profesjonalne produkty. Do grona klientów firmy należą m.in. Brand 24, Mokate, Wawel, eSmokingWorld, Pieprzyk, Show Room, naTemat.”.

Wybrane certyfikacje:  

 

IBPM S.A. jest zespołem 42 doświadczonych analityków, architektów i projektantów realizujących projekty w oparciu o systemy BPM&ODM, ESB, ECM, BI&BigData. Kluczowe wartości firmy to: koncentracja na efektach ekonomicznych osiąganych dzięki optymalizacji procesów biznesowych z wykorzystaniem narzędzi BPM, ESB, ECM, BI; wysoka jakość tworzonych rozwiązań w aspekcie ergonomicznym i technologicznym (innowacyjność i atrakcyjność wykonanych komponentów); zapewnienie zwinności (Agility) dla tworzonych rozwiązań, umożliwiając ekstremalnie szybkie dostosowywanie narzędzi do biznesu; możliwie najszerszy kontakt z użytkownikiem końcowym i pogłębiona analiza jakości interakcji człowiek-komputer.

Wybrane certyfikacje:     

 

InBase Sp. z o.o. jest firmą wyspecjalizowaną w ochronie informacji a w szczególności w ochronie danych osobowych i danych medycznych. Firma wspiera różne organizacje w obszarze ochrony danych osobowych od technologii po aspekty prawne. InBase przeprowadza audyty zgodności procesów z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z uwzględnieniem wymogów branżowych, pomaga wdrożyć odpowiednie mechanizmy zabezpieczające procesy w firmie na zgodność z GIODO na poziomie organizacyjno-prawnym jak i na poziomie technicznym. Zespoły oddelegowane do klienta są prowadzone przez doświadczonych pracowników z odpowiednimi certyfikatami. Firma InBase wspiera także klientów podczas wdrażania normy ISO27001 oraz prowadzi szkolenia z bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych.

Wybrane certyfikacje:                      

 

Integrity Partners Sp. z o.o. jest spółką wchodzącą w skład Grupy Altkom. Projektujemy, budujemy, wspieramy i utrzymujemy informacyjne środowiska pracy (information workplace) naszych Klientów. Pracujemy dla innowacyjnych firm i instytucji, opierających swój rozwój i sprawność organizacyjną na mądrym wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Doradzamy w rozwoju optymalnego środowiska pracy, zarówno tworzonego lokalnie (on premise) jak i w modelu cloud computing.

Wybrane certyfikacje:   

 

IT4us zbudowała pasja do wykorzystania informatyki w biznesie. Szczególnie bliskie sercu naszego partnera są zagadnienia bezpieczeństwa danych i szeroko pojętego bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej, z całą wiedzą i narzędziami z tym związanymi. Od lat stosuje on rozwiązania sprawdzone jak również wykorzystuje narzędzia nowe, dobrze rokujące i w wystarczającym stopniu dopracowane. Poświęca wiele czasu na doskonalenie wiedzy by dostarczyć Klientom systemy „szyte na miarę”. IT4us posiada szerokie doświadczenie we współpracy z firmami praktycznie każdej wielkości. Wspiera również działy IT korporacji międzynarodowych.”.

Wybrane certyfikacje:  

 

Firma LynX IT jest materializacją konsekwencji, wizji, zapału oraz wiedzy grupy osób z ponad 15 letnim doświadczeniem, zdobywanym w sprzedaży sprzętu, oprogramowania i kompletnych rozwiązań IT, realizacji różnorodnych analiz oraz usług konsultingowych IT, w tym związanych z rozwojem biznesu oraz zarządzania projektami IT. W swojej wieloletniej praktyce zespół LynX IT współpracował z Klientami z takich obszarów jak sprzedaż detaliczna i hurtowa, bankowość i ubezpieczenia oraz telekomunikacja i energetyka. Wieloletnie relacje z Klientami i Partnerami oparte są na współpracy w atmosferze wzajemnego zaufania, co jest fundamentem rozwoju zarówno Klientów i Partnerów jak i LynX IT. Głównym celem zespołu LynX IT jest budowa firmy charakteryzującej się „elastycznością i zwinnością" rysia (łac. - lynx), opartej na ścisłej współpracy ze sprawdzoną siecią zaufanych Partnerów Biznesowych. 

Wybrane certyfikacje:           

 

 

Firma NEWIND sp. z o.o. powstała w 2010 roku. Trzon firmy od początku jej istnienia tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy w swojej karierze wspólnie zrealizowali najbardziej złożone projekty IT w wielu sektorach gospodarki. NEWIND za główny cel stawia sobie dostarczanie klientom najwyższej klasy rozwiązań i usług IT. Podstawowe obszary działania to: integracja systemowa, bezpieczeństwo systemów IT, audyt informatyczny, kompleksowe usługi doradcze oraz konsulting w obszarze SAP Basis. W tych obszarach wspierają nas najwięksi światowi dostawcy technologii IT (m.in. IBM, HP, SAP, Microsoft). NEWIND oferuje ponadto własne rozwiązania programistyczne (m.in. na platformie Java, .NET, Microsoft Sharepoint), zarówno w postaci aplikacji dedykowanych, jak i aplikacji uzupełniających oferowane rozwiązania systemowe. Firma realizuje projekty zarówno w sektorze prywatnym, jak i na rynku publicznym. Kompetencje merytoryczne pracowników firmy oraz znajomość najnowszych technologii IT, poświadczone licznymi certyfikatami technicznymi, umożliwiają optymalne i kompleksowe dostosowywanie oferowanych rozwiązań do potrzeb naszych klientów.

Wybrane certyfikacje:                      

 

Telsar to dynamicznie rozwijający się dostawca rozwiązań informatycznych dla biznesu. Jest prywatną firmą z polskim kapitałem, która specjalizuje się w zarządzaniu usługami i infrastrukturą IT, budowie rozwiązań teleinformatycznych oraz systemach pracy grupowej. Oferuje usługi outsourcingowe, projektowanie i budowę sieci LAN/WAN/WLAN, wdrożenia kompleksowych systemów VoIP, wirtualizację, audyty, opracowanie planów, procedur i polityk bezpieczeństwa, analizy i mapowanie procesów biznesowych. W ofercie Telsar znajduje się szereg rozwiązań usprawniających działalność biznesową przedsiębiorstw. Podczas realizacji projektów specjaliści Telsar dogłębnie analizują wykorzystanie zasobów IT i faktyczne oczekiwania klientów w zakresie infrastruktury i systemów teleinformatycznych. Na potrzeby usług świadczonych dla swoich klientów stworzono dwa dedykowane Data Center, które spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa i utrzymywania baz danych zgodne z regulacjami GIODO i innych instytucji państwowych.

Wybrane certyfikacje:           

 
© ePrinus Sp. z o.o.