O nas

nasze motto

„Securing the Cyber World”

Opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu rozpoczęliśmy działalność jako dystrybutor zaawansowanych systemów bezpieczeństwa IT (VAD). W celu dostarczania najwyższego poziomu produktów i usług, koncentrujemy się wyłącznie na współpracy z kilkoma precyzyjnie wyselekcjonowanymi producentami. Oferta skierowana jest wyłącznie do naszych partnerów. Już w 2014 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Złoty As IT za „Debiut roku” za udany start na rynku VAD.

Mamy przyjemność być jedynym dystrybutorem i reprezentantem firmy Yubico w Polsce. Jest ona światowym liderem w produkcji kluczy do dwupoziomowego uwierzytelniania Yubikey. Jesteśmy odpowiedzialnym za budowę autoryzowanego kanału sprzedaży, jak również serwis, marketing i wsparcie partnerów. Do użytkowników Yubikey należą osoby prywatne, jak również firmy, niezależnie od branży. Klucze wykorzystywane są też do zabezpieczania wrażliwych środowisk IT np. w instytucjach finansowych, firmach produkcyjnych oraz wybranych samorządach terytorialnych i służbach mundurowych.

Zostaliśmy wyróżnieni przez Yubico tytułem „Rising Star Distributor 2021”. Jest to dla nas bardzo cenna nagroda, potwierdzająca wysiłek i zaangażowanie naszego zespołu. Potwierdza ona aktywność naszych Partnerów, zarówno prowadzących sprzedaż online, w sklepach stacjonarnych oraz podczas dużych projektów wdrożeniowych. Dzięki naszej współpracy Yubikey wykorzystywane są m.in. w: instytucjach państwowych oraz rządowych, służbach mundurowych, uczelniach, instytucjach finansowych jak również w rynku SMB, dużych przedsiębiorstwach, itd.

W ramach promocji oferowanych systemów, bierzemy udział w targach i konferencjach. Angażujemy się w walkę z częstym brakiem świadomości zagrożeń bezpieczeństwa IT. Uczestniczymy w konferencjach i innych wydarzeniach związanych z ITsec. Od roku 2021 jesteśmy Platynowym Partnerem Wspierającym ISSA Polska.