O nas

nasze motto

„Securing the Cyber World”

Opierając się na wiedzy, doświadczeniu, energii i pasji kilku osób, w 2013 roku powstała firma ePrinus Sp. z o.o. Od początku, głównym założeniem nie było stworzenie dużej firmy, czy też głównego gracza na rynku. Naszą wizją była i jest profesjonalna i godna zaufania firma będąca dystrybutorem (VAD) zaawansowanych systemów bezpieczeństwa IT. Już w 2014 roku zauważono nasze wysiłki, otrzymaliśmy wyróżnienie Złoty As IT w kategorii”Debiut roku” za udany start na rynku VAD.

W roku 2015 zostaliśmy pierwszym dystrybutorem firmy Yubico. Od tamtego czasu rozwijamy kanał sprzedaży, serwis, szkolenia, marketing oraz wsparcie partnerów. Jesteśmy dumni, że możemy zaangażować się w dostarczanie kluczy do Ministerstw, KPRM, Parlamentu, Wojska (m.in. DKWOC), służb mundurowych, służby zdrowia, małych oraz wielkich przedsiębiorstw. Zbudowaliśmy też sieć sprzedaży detalicznej. Do partnerów należy czołówka firm eCommerce tj.: Avans, Elektro.pl, Komputronik, Media Expert, x-kom.

Zostaliśmy wyróżnieni przez Yubico tytułem „EMEA Rising Star Distributor 2021”. Nagroda ta doceniła nasz wieloletni wysiłek i zaangażowanie we wprowadzaniu kluczy YubiKey na rynek polski. Należy pamiętać, że bez aktywność naszych Partnerów, niezależnie od tego czy prowadzą sprzedaż eCommerce, w sklepach stacjonarnych lub resellerów i integratorów, nie byłby możliwy tak dynamiczny rozwój sprzedaży. Dziękujemy!

Bierzemy aktywny udział w konferencjach, targach, prezentacjach oraz innych wydarzeniach branżowych. Angażujemy się w szerzenie wiedzy o zagrożeniach czyhających w internecie oraz w całym spektrum systemów IT. Od roku 2020 jesteśmy Platynowym Partnerem Wspierającym ISSA Polska.