O nas

nasze motto

„Securing the Cyber World”

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez wiele poprzednich lat pracy, stworzyliśmy firmę ePrinus – dystrybutora zaawansowanych systemów bezpieczeństwa IT (VAD). W celu dostarczania najwyższego poziomu produktów i usług, koncentrujemy się wyłącznie na współpracy z kilkoma precyzyjnie wyselekcjonowanymi producentami. Oferta skierowana jest wyłącznie do naszych partnerów. Już w 2014 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Złoty As IT za „Debiut roku” za udany start na rynku VAD.

Mamy przyjemność być dystrybutorem firmy Yubico w Polsce. Jest ona światowym liderem w produkcji kluczy do dwupoziomowego uwierzytelniania Yubikey. Jesteśmy odpowiedzialnym za budowę autoryzowanego kanału sprzedaży, jak również serwis, marketing i wsparcie partnerów. Do użytkowników YubiKey należą małe i średnie przedsiębiorstwa, Duże firmy tzw. enterprise, wszelkiego rodzaju organizacje w tym rządowe oraz służby mundurowe, należy pamiętać również tysiącach użytkowników indywidualnych.

Zostaliśmy wyróżnieni przez Yubico tytułem „EMEA Rising Star Distributor 2021”. Nagroda ta pokazuje, iż kilkuletni wysiłek i zaangażowanie we wprowadzaniu kluczy YubiKey na rynek polski został doceniony. Potwierdza ona aktywność naszych Partnerów, zarówno prowadzących sprzedaż eCommerce, w sklepach stacjonarnych oraz przez resellerów B2B i integratorów.

W ramach promocji oferowanych systemów, bierzemy udział w targach i konferencjach. Angażujemy się w szerzenie wiedzy o zagrożeniach czyhających w internecie oraz całym spektrum systemów IT. Uczestniczymy w konferencjach i innych wydarzeniach związanych z ITsec. Od roku 2021 jesteśmy Platynowym Partnerem Wspierającym ISSA Polska.