Google Cloud Days – 4-5.04.2023r. Warszawa

W dniach 4-5 kwietnia firma FOTC organizuje kolejną edycję wydarzenia Google Cloud Days. W tym czasie warszawska siedziba Google stanie się miejscem dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami m.in. z zakresu cyberbezpieczeństwa, analityki danych czy migracji do chmury. Będą to 2 dni wykładów oraz warsztatów, 2 ścieżki tematyczne dla przedsiębiorców i inżynierów, networking i dużo praktycznej wiedzy!

W programie między innymi:

1. Case Study Google i YubiKey – czyli o tym jak Google wyeliminowało przejęcia kont użytkowników i obniżyło koszty przy użyciu kluczy sprzętowych.

2. Wykłady na temat budowy hurtowni danych na przykładzie firm STS czy Growbots.

3. Warsztaty w małych grupach z zakresu bezpieczeństwa danych firmowych przy użyciu chmury Google i zabezpieczenia aplikacji Multi-Cloud z pomocą rozwiązania BeyondCorp.

4. Jak cyberprzestępcy mogą przejąć infrastrukturę chmurową?

5. Dlaczego każdy użytkownik i urządzenie firmowe, które ma dostęp do wrażliwych danych może stanowić dla nich potencjalne zagrożenie

Dołącz do ekspertów z firm Google Cloud, ePrinus, Allegro, STS, Yubico czy Revolut i poznaj bliżej możliwości technologii chmurowych.

Dodatkowo, biorąc udział w wydarzeniu możesz zrobić coś dobrego. Dochód ze sprzedaży biletów przekazany zostanie Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę i podopiecznym, którzy zostali dotknięci cyberprzemocą.

Bilety dostępne na stronie organizatora

Do zobaczenia 4-5 kwietnia w biurze Google w Warszawie!