Scirge w wersji 4.0: Dostępne wersje Cloud i MSP!

Rozumiejąc potrzeby mniejszych organizacji i przedsiębiorstw stawiających na chmurę, uruchomiliśmy naszą natywną usługę w chmurze do zarządzania rozszerzeniami Scirge Endpoint Browser Extensions. Tworzenie widoczności dla aplikacji i kont Shadow IT jest teraz osiągalne w ciągu kilku minut. Ocena i uruchomienie Scirge Central Management Server w chmurze sprawia, że wdrożenia w małych firmach są wykonalne, a dużym organizacjom pozwala wykorzystać nieograniczoną skalowanność.

Jako dodatkowy bonus oferujemy dwie godziny bezpłatnych konsultacji wdrożeniowych i wsparcia dla wszystkich samodzielnie zarządzanych wdrożeń, aby pomóc w wykonaniu pierwszych kroków. Wbudowane przewodniki i obszerna dokumentacja są dostępne dla wszystkich ekspertów, a podstawową konfigurację z alertami dla najbardziej krytycznych zdarzeń można skonfigurować w ciągu kilku minut.

Wraz z wersją 4.0 dodajemy również model MSP, który umożliwia dostawcom usług zarządzanych wzbogacenie swojego portfolio o proste rozwiązanie do tworzenia podstaw widoczności chmury dla swoich klientów. Dostępność wersji MSP zależy od naszego kanału. Jeśli jesteś dostawcą usług zarządzanych, zapytaj o nią na stronie msp@scirge.com.

Dla tych firm, które podlegają ścisłym regulacjom dotyczącym korzystania z chmury lub preferują rozwiązania bezpieczeństwa na miejscu, nadal oferujemy Scirge zarządzane za pośrednictwem wirtualnego urządzenia, które można wdrożyć w siedzibie lub w chmurze prywatnej.

Dlaczego widoczność w chmurze jest najwyższym priorytetem w 2023 roku?

Dzięki sztucznej inteligencji umożliwiającej startupom i przedsiębiorcom uruchamianie usług SaaS szybciej niż kiedykolwiek, konkurencja wśród usług online będzie ostrzejsza niż kiedykolwiek. Umożliwia to organizacjom eksperymentowanie i czerpanie najlepszych korzyści z chmury w oparciu o indywidualną inicjatywę i zwinne jednostki biznesowe. Minusem jest oczywiście zawsze bezpieczeństwo i zgodność z przepisami. Szybko rozwijające się firmy bardziej niż o cokolwiek innego martwią się o trakcję użytkowników i przychody, więc spodziewaj się gwałtownego wzrostu wsparcia, integracji i funkcji bezpieczeństwa w ramach tych nadchodzących usług.

Scirge ma unikalne podejście do ustanawiania kontroli nad niezatwierdzonymi usługami w chmurze. Skupiamy się na odkrywaniu ukrytych narzędzi do zarządzania, które są jednocześnie potencjalnymi perełkami i lukami w zabezpieczeniach. Aby napędzać zmiany kulturowe, przekazujemy również pracownikom odpowiednie informacje zwrotne na temat zagrożeń, z którymi mają do czynienia.

W końcu, umożliwienie naszym pracownikom znalezienie najbardziej dopasowanych narzędzi jest jedynym sposobem na zdobycie przewagi przez nowoczesną firmę, o ile jest to zgodne z celami strategicznymi i jest widoczne dla decydentów w celu zatwierdzenia i standaryzacji. Shadow IT nie jest więc problemem, ale ogromną szansą dla firm na kumulację i operacjonalizację ich najlepiej działających narzędzi cyfrowych, dostawców i zasobów. Uzyskanie widoczności przy jednoczesnym umożliwieniu pracownikom zabłyśnięcia.

Kliknij tutaj aby wypróbować rozwiązanie Shadow IT firmy Scirge.

Na podstawie informacji ze strony naszego partnera, firmy Scirge.