Oferta pracy w ePrinus

Specjalista ds. Obsługi Partnerów
Partner Relationship Specialist

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w handlowej obsłudze partnerów
  • mile widziana wiedza techniczna w zakresie bezpieczeństwa IT
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, zarządzania czasem, utrzymania dyscypliny w ramach wykonywanych zadań
  • mile widziana wiedza w zakresie negocjacji, analityki i raportowania
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • współpraca na podstawie umowy B2
  • gotowość do pracy online oraz onsite w biurze w Warszawie
  • mile widziana umiejętność w nawiązywaniu relacji biznesowych, sprzedażowych i marketingowych za pomocą mediów społecznościowych

Twoje zadania

  • budowanie kanału sprzedaży oraz zarządzanie i opieka nad partnerami
  • poszukiwanie i prowadzenie projektów sprzedażowych
  • prowadzenie prezentacji, szkoleń, spotkań
  • organizacja oraz udział w wydarzeniach branżowych

Co oferujemy

Ciekawą pracę z najnowszymi technologiami, z interesującymi osobami z branży oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: cv@eprinus.com

Zastrzegamy, iż powiadomimy wyłącznie wybranych kandydatów

W CV prosimy o zawarcie klauzuli RODO o następującym brzmieniu: