APT BAIT jest produktem polskim, stworzonym i rozwijanym w całości przez Immunity Systems - wysoce specjalistyczną firmę zajmującą się pełnym spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT. Głównym atutem Immunity Systems jest zespół ekspertów posiadających ponad dziesięcioletnie doświadczenie w bezpieczeństwie IT ofensywnym oraz defensywnym w tym także implementacji systemów oraz weryfikacji poziomów zabezpieczeń systemów zaimplementowanych. Ukoronowaniem prac jest właśnie platforma APT BAIT. W ramach wsparcia dostarczamy stałą aktualizację oprogramowania platformy oraz nowe stale rozwijane scenariusze phishingowe.

- APT BAIT 

 

    

BeyondTrust to jeden z największych dostawców systemów do zarządzania kontami uprzywilejowanymi na świecie. Narzędzia BeyondTrust  skupiają się wokół zarządzania uprawnieniami użytkowników i aplikacji na stacjach roboczych i serwerach, zarządzania kontami o uprawnieniach systemowych oraz zarządzania podatnościami w systemach i aplikacjach. Wprowadza również zaawansowaną analitykę zagrożeń. Beyondtrust oferuje najbardziej skuteczny i wszechstronny zestaw produktów w zakresie zapobiegania zagrożeniom urządzeń końcowych, wyróżniający się łatwą obsługą, elastycznością i zaawansowanymi zabezpieczeniami.

W celu dostarczania klientom najbardziej kompleksowych rozwiązań bezpieczeństwa, firma BeyondTrust została przejęta przez firmę Bomgar, która zmieniła markę handlową na BeyondTrust. Przed tymi zmianami Bomgar dołączył do swojej ofert unikalne oprogramowanie Defendpoint firmy Avecto, chroniące komputery i serwery przed złośliwym oprogramowaniem i cyberatakami na urządzenia końcowe. Oprogramowanie to  kontroluje i usuwa prawa administratora na urządzeniach końcowych (zarządzanie uprawnieniami - Privilege Management), dynamicznie uruchamiając zatwierdzone aplikacje (kontrola aplikacji - Aplication Control) i izolując zagrożenia (piaskownica-Sandbox). W 2018 roku Bomgar przejęła również firmę Lieberman Software, producenta systemów klasy PAM do zarządzania kontami uprzywilejowanymi, w tym wyszukiwaniem i identyfikacją kont uprzywilejowanych, wymuszaniem zmiany haseł, zarządzaniem dostępem. 

  

         

Cryptzone jest firmą wywodzącą się ze Szwecji, której historia sięga 2003 roku, gdy stworzono pierwsze rozwiązanie do szyfrowania korespondencji mailowej. Najstarszym systemem w portfolio jest rozwiązanie AppGate SDP wywodzące się z przyłączonej firmy AppGate Network Security, którego pierwsze wdrożenie nastąpiło w 1997 roku. Jest to system gwarantujący bezpieczny dostęp do zasobów IT z dowolnego urządzenia w dowolnym miejscu i czasie bazując na roli użytkownika w organizacji. 

Cryptzone jest częścią grupy Cyxtera Technologies.

- AppGate

- AppGate dla SAP 

 

                                                                                                                               

Niemiecka firma DriveLock SE jest jednym z wiodących specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Dzięki rozwiązaniu DriveLock klasy end-point-security znana jest na świecie oraz szybko pnie się w rankingach Gartner’a. Rozwiązanie oferuje wyjątkową granularność i elastyczność w zabezpieczaniu i szyfrowaniu pamięci USB, dysków twardych (FDE) oraz innych nośników danych. Wraz z kompleksową ochroną aplikacji oraz zintegrowanym modułem antywirusowym DriveLock oferuje pełną ochronę przed ryzykiem utraty danych (DLP). System jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw a dzięki skalowalności jest również rozwiązaniem dla dużych firm i korporacji. Wszystkie zalety i cechy DriveLock w pełni wykorzystuje się w organizacjach gdzie wymagany jest najwyższy poziom bezpieczeństwa danych przy zachowaniu minimalnych nakładów administracyjnych. Siedziba główna znajduje się w Niemczech w Monachium a oddziały w: Austrii, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. DriveLock oferuje swoje rozwiązania w ponad 30 krajach. 

 

 

iDENprotect (były ApplyMobile) standaryzuje bezpieczeństwo w świecie cyfrowym dzięki połączeniu innowacyjności i integralności. Opatentowane rozwiązania iDENprotect są przeznaczone do integracji z różnymi platformami, w tym z laptopami, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń przenośnych, takich jak telefony i tablety. Klienci w tym spółki giełdowe, instytucje rządowe, branża obronna, wykorzystuje technologię iDENprotect w celu wzmocnienia bezpieczeństwa przy jednoczesnym jego uproszczeniu dla użytkowników, obniżenia kosztów i zwiększenia wydajności. Firma wywodzi się z Wielkiej Brytanii i posiada biuro w Finlandii. Cały zespół pochodzi z takich środowisk, jak usługi finansowe, instytucje rządowe, telekomunikacja i sprzedaż detaliczna.

- iDENprotect

 

 

One Identity, należy do Quest Software, która od czerwca 2017 r. funkcjonuje jako niezależna i oddzielnie zarządzana organizacja. Jest ona globalnym lider w zarządzaniu tożsamością i dostępem (IAM) oraz Identity Governance. Na całym świecie rozwiązania One Identity są wykorzystywane przez ponad 7500 organizacji, zapewniając efektywne zarządzanie ok. 125 milionami kont użytkowników i bezpieczny dostęp do danych, niezależnie od tego, gdzie są przechowywane. W roku 2018 OneIdentity przejęła węgierską firmę Balabit.

Pierwszym rozwiązaniem stworzonym przez Balabit jest Syslog czyli Log Management (Syslog-NG, Syslog-NG Store Box). Pozostałe systemy wywodzące się z Balabit to wiodące rozwiązania klasy Priviledge Access Management (PAM), które zostały włączone do systemu Safeguard w OneIdentity. 

- Safeguard

- Active Roles

- Identity Manager – Data Governance Edition

- Starling Two-Factor Authentication

- Syslog-ng Premium Edition

- Syslog-ng Store Box

 

   

Prim'X Technologies opracował oprogramowanie szyfrujące nowej generacji wykorzystujące technikę "on-the-fly encryption". Celem firmy jest wprowadzenie nowego sposobu integracji szyfrowania wewnątrz organizacji (firmy lub administracji) w celu lepszej ochrony poufnych danych przed utratą, kradzieżą, ujawnieniem i szpiegostwem gospodarczym.
Organizacjami, które zaufały firmie PRIM'X i wykorzystują ich rozwiązania są m.in.:
- ANSSI, francuska Narodowa Agencja Bezpieczeństwa Systemu Informatycznego (Agence nationale de la sécurité des systèmes d'information), nabyła globalną licencję w imieniu francuskiego rządu. Rozwiązania PRIM'X wykorzystywane są we wszystkich ministerialnych departamentach i centralnych administracjach, tj. około 1 milion użytkowników.
- EU Security - oprogramowanie zostało wybrane przez Radę Europejską do ochrony wymiany plików na poziomie EU Restricted pomiędzy organizacjami i krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

- PRIM'X

 

Założona w 2000 roku, Swivel Secure jest pionierem w zakresie rozwiązań do zabezpieczania dostępu do sieci. Platforma wieloczynnikowego uwierzytelniania Swivel wraz z opatentowaną technologią One-Time-Code Extraction uznawana jest na świecie, jako standard w software’owej (bez tokenów sprzętowych) technologii uwierzytelniania.
Platforma została zaprezentowana po raz pierwszy w 2003 roku. Obecnie jest stosowana przez największe spółki tzw. blue chip, a także małe i średnie przedsiębiorstwa oraz organizacje sektora publicznego. Klienci Swivel z ponad 35 krajów wykorzystują platformę do uwierzytelniania zdalnego dostępu do sieci biznesowych, wirtualnych desktopów i aplikacji opartych na chmurze. Według analityków firmy Gartner – Swivel oferuje najszerszą gamę platform i opcji wdrożeniowych. System zapewnia uwierzytelnianie przy użyciu: przeglądarki, aplikacji mobilnych, tokenów hardware'owych, SMS i interaktywnych kanałów tzw. Voice Response.

- Swivel Secure

- Swivel Secure - charakterystyka

  

Firma Yubico została założona w 2007 roku w Szwecji. Wyprodukowano wówczas pierwsze prototypowe urządzenia Yubikey zgodnie z misją zabezpieczenia wszechobecnych tożsamości internetowych. Yubico wyznacza nowe standardy bezpiecznego logowania w Internecie. Unikalny klucz USB i NFC oferuje jednoprzyciskowe silne uwierzytelnianie obsługując wiele protokołów uwierzytelniania dla wszystkich urządzeń i platform - bez dodatkowych sterowników i oprogramowania. Rozwiązanie rozwija się m.in. dzięki wsparciu coraz większej społeczności deweloperów i partnerów. YubiKey jest wykorzystywany do wielu systemów typu enterprise, open source oraz zastosowań indywidualnych, w tym do rozwiązań VPN, usług online, logowania do komputerów i zarządzania hasłami. Deweloperzy współpracują za pośrednictwem Forum Yubico.  Yubico jest jednym z kluczowych członków grupy Fido Alliance U2F (Universal 2nd Factor). Od 2018 roku oferowane są klucze Yubikey z certyfikatem FIPS 140-2.

Firma posiada biura w Palo Alto (Kalifornia), Sztokholmie i Londynie. Urządzenia Yubikey produkowane są wyłączenie w Szwecji i Stanach Zjednoczonych. 

- Yubikey seria 5

- Security Key by Yubikey

- Yubikey FIPS

- YubiHSM2

© ePrinus Sp. z o.o.