APT BAIT jest produktem polskim, stworzonym i rozwijanym w całości przez Immunity Systems - wysoce specjalistyczną firmę zajmującą się pełnym spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT. Głównym atutem Immunity Systems jest zespół ekspertów posiadających ponad dziesięcioletnie doświadczenie w bezpieczeństwie IT ofensywnym oraz defensywnym w tym także implementacji systemów oraz weryfikacji poziomów zabezpieczeń systemów zaimplementowanych. Ukoronowaniem prac jest właśnie platforma APT BAIT. W ramach wsparcia dostarczamy stałą aktualizację oprogramowania platformy oraz nowe stale rozwijane scenariusze phishingowe.

- APT BAIT 

  

         

Cryptzone jest firmą wywodzącą się ze Szwecji, której historia sięga 2003 roku, gdy stworzono pierwsze rozwiązanie do szyfrowania korespondencji mailowej. Najstarszym systemem w portfolio jest rozwiązanie AppGate SDP wywodzące się z przyłączonej firmy AppGate Network Security, którego pierwsze wdrożenie nastąpiło w 1997 roku. Jest to system gwarantujący bezpieczny dostęp do zasobów IT z dowolnego urządzenia w dowolnym miejscu i czasie bazując na roli użytkownika w organizacji. 

Cryptzone jest częścią grupy Cyxtera Technologies.

- AppGate

- AppGate dla SAP 

 

                                                                                                                               

Niemiecka firma DriveLock SE jest jednym z wiodących specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Dzięki rozwiązaniu DriveLock klasy end-point-security znana jest na świecie oraz szybko pnie się w rankingach Gartner’a. Rozwiązanie oferuje wyjątkową granularność i elastyczność w zabezpieczaniu i szyfrowaniu pamięci USB, dysków twardych (FDE) oraz innych nośników danych. Wraz z kompleksową ochroną aplikacji oraz zintegrowanym modułem antywirusowym DriveLock oferuje pełną ochronę przed ryzykiem utraty danych (DLP). System jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw a dzięki skalowalności jest również rozwiązaniem dla dużych firm i korporacji. Wszystkie zalety i cechy DriveLock w pełni wykorzystuje się w organizacjach gdzie wymagany jest najwyższy poziom bezpieczeństwa danych przy zachowaniu minimalnych nakładów administracyjnych. Siedziba główna znajduje się w Niemczech w Monachium a oddziały w: Austrii, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. DriveLock oferuje swoje rozwiązania w ponad 30 krajach. 

 

 

 

One Identity, należy do Quest Software, która od czerwca 2017 r. funkcjonuje jako niezależna i oddzielnie zarządzana organizacja. Jest ona globalnym lider w zarządzaniu tożsamością i dostępem (IAM) oraz Identity Governance. Na całym świecie rozwiązania One Identity są wykorzystywane przez ponad 7500 organizacji, zapewniając efektywne zarządzanie ok. 125 milionami kont użytkowników i bezpieczny dostęp do danych, niezależnie od tego, gdzie są przechowywane. W roku 2018 OneIdentity przejęła węgierską firmę Balabit.

Pierwszym rozwiązaniem stworzonym przez Balabit jest Syslog czyli Log Management (Syslog-NG, Syslog-NG Store Box). Pozostałe systemy wywodzące się z Balabit to wiodące rozwiązania klasy Priviledge Access Management (PAM), które zostały włączone do systemu Safeguard w OneIdentity. 

- Safeguard

- Active Roles

- Identity Manager – Data Governance Edition

- Starling Two-Factor Authentication

- Syslog-ng Premium Edition

- Syslog-ng Store Box

 

   

Prim'X Technologies opracował oprogramowanie szyfrujące nowej generacji wykorzystujące technikę "on-the-fly encryption". Celem firmy jest wprowadzenie nowego sposobu integracji szyfrowania wewnątrz organizacji (firmy lub administracji) w celu lepszej ochrony poufnych danych przed utratą, kradzieżą, ujawnieniem i szpiegostwem gospodarczym.
Organizacjami, które zaufały firmie PRIM'X i wykorzystują ich rozwiązania są m.in.:
- ANSSI, francuska Narodowa Agencja Bezpieczeństwa Systemu Informatycznego (Agence nationale de la sécurité des systèmes d'information), nabyła globalną licencję w imieniu francuskiego rządu. Rozwiązania PRIM'X wykorzystywane są we wszystkich ministerialnych departamentach i centralnych administracjach, tj. około 1 milion użytkowników.
- EU Security - oprogramowanie zostało wybrane przez Radę Europejską do ochrony wymiany plików na poziomie EU Restricted pomiędzy organizacjami i krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

- PRIM'X

 

Założona w 2000 roku, Swivel Secure jest pionierem w zakresie rozwiązań do zabezpieczania dostępu do sieci. Platforma wieloczynnikowego uwierzytelniania Swivel wraz z opatentowaną technologią One-Time-Code Extraction uznawana jest na świecie, jako standard w software’owej (bez tokenów sprzętowych) technologii uwierzytelniania.
Platforma została zaprezentowana po raz pierwszy w 2003 roku. Obecnie jest stosowana przez największe spółki tzw. blue chip, a także małe i średnie przedsiębiorstwa oraz organizacje sektora publicznego. Klienci Swivel z ponad 35 krajów wykorzystują platformę do uwierzytelniania zdalnego dostępu do sieci biznesowych, wirtualnych desktopów i aplikacji opartych na chmurze. Według analityków firmy Gartner – Swivel oferuje najszerszą gamę platform i opcji wdrożeniowych. System zapewnia uwierzytelnianie przy użyciu: przeglądarki, aplikacji mobilnych, tokenów hardware'owych, SMS i interaktywnych kanałów tzw. Voice Response.

- Swivel Secure

- Swivel Secure - charakterystyka

  

Firma Yubico została założona w 2007 roku w Szwecji. Wyprodukowano wówczas pierwsze prototypowe urządzenia Yubikey zgodnie z misją zabezpieczenia wszechobecnych tożsamości internetowych. Yubico wyznacza nowe standardy bezpiecznego logowania w Internecie. Unikalny klucz USB i NFC oferuje jednoprzyciskowe silne uwierzytelnianie obsługując wiele protokołów uwierzytelniania dla wszystkich urządzeń i platform - bez dodatkowych sterowników i oprogramowania. Rozwiązanie rozwija się m.in. dzięki wsparciu coraz większej społeczności deweloperów i partnerów. YubiKey jest wykorzystywany do wielu systemów typu enterprise, open source oraz zastosowań indywidualnych, w tym do rozwiązań VPN, usług online, logowania do komputerów i zarządzania hasłami. Deweloperzy współpracują za pośrednictwem Forum Yubico.  Yubico jest jednym z kluczowych członków grupy Fido Alliance U2F (Universal 2nd Factor). Od 2018 roku oferowane są klucze Yubikey z certyfikatem FIPS 140-2.

Firma posiada biura w Palo Alto (Kalifornia), Sztokholmie i Londynie. Urządzenia Yubikey produkowane są wyłączenie w Szwecji i Stanach Zjednoczonych. 

- Yubikey seria 5

- Security Key by Yubikey

- Yubikey FIPS

- YubiHSM2

 

© ePrinus Sp. z o.o.