Avecto oferuje najbardziej skuteczny i wszechstronny zestaw produktów w zakresie zapobiegania zagrożeniom urządzeń końcowych, wyróżniający się łatwą obsługą, elastycznością i zaawansowanymi zabezpieczeniami. Unikalne oprogramowanie Defendpoint firmy Avecto chroni komputery i serwery przed złośliwym oprogramowaniem i cyberatakami na urządzenia końcowe, kontrolując i usuwając prawa administratora (zarządzanie uprawnieniami- Privilege Management), dynamicznie uruchamiając zatwierdzone aplikacje (kontrola aplikacji- Aplication Control) i izolując zagrożenia (piaskownica-Sandbox). Pojedyncze rozwiązania bezpieczeństwa są skuteczne, jednak powiązane i wspierane przez zarządzanie przywilejami w jednym innowacyjnym rozwiązaniu, zapewniają nowy standard w zakresie skuteczności i bezpieczeństwa urządzeń końcowych. Oprogramowanie Avecto's Defendpoint chroni obecnie ponad pięć milionów urządzeń na całym świecie przed ewoluującymi zagrożeniami cybernetycznymi. Avecto jest liderem rynku w dużym i szybko rozwijającym się sektorze Endpoint Security o wartości 3 miliardów USD.

Główna siedziba znajduje się w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Firma posiada również biura w Bostonie, USA, Melbourne, Australii i Frankfurcie w Niemczech.

 

 

border=

Balabit jest wiodącym dostawcą rozwiązań klasy Priviledge Access Management (PAM) i Log Management, które pomagają firmom zmniejszyć ryzyko naruszenia danych związanych z kontami uprzywilejowanymi. Zintegrowane rozwiązanie PAM firmy Balabit chroni organizacje w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami wynikającymi z niewłaściwego wykorzystania kont uprzywilejowanych i wysokiego ryzyka. Rozwiązania obejmują zarządzanie uprawnieniami typu Privileged Session oraz Privileged Account Analytics, które razem pomagają organizacjom zapobiec, wykrywać i reagować na ataki obejmujące konta uprzywilejowane, w tym zarówno zagrożenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne. W połączeniu z wykorzystywanymi już w firmie pozostałymi narzędziami bezpieczeństwa, dzięki pakietowi Balabit do zarządzania dostępem, umożliwia elastyczne i skoncentrowane na pracownikach podejście do poprawy bezpieczeństwa, bez konieczności dodawania dodatkowych ograniczeń w stosunku do praktyk pracowniczych.

Założona w 2000 roku firma Balabit potwierdza swoją pozycję na rynku poprzez zabezpieczenie 25 firm z listy Fortune 100 i ponad 1 000 000 użytkowników korporacyjnych na całym świecie. Firma działa na całym świecie z biurami w Stanach Zjednoczonych i Europie, a także poprzez sieć partnerów handlowych.

Certyfikowani partnerzy - Gold:                 

 

Misją BitRater jest stworzenie najnowocześniejszego i najefektywniejszego rozwiązania zagadnień bezpieczeństwa dostępnego dla każdego. Rozwiązanie to zrewolucjonizuje rynek produktów bezpieczeństwa na poziomie globalnym poprzez umożliwienie klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom bezpieczne poruszanie się po internecie. Idea BitRater powstała wskutek ponownego przemyślenia problemu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa komputerów po przystępnej cenie dla klienta. Kluczem BitRater jest prostota. Instalacja i konfiguracja ustawień wymagają minimalnego nakładu pracy użytkownika i zajmują kilka minut. Dzięki uproszczeniu interfejsu BitRater użytkownik może w dowolnej chwili sprawdzić, jakie zagrożenia zostały wyeliminowane przez nasz produkt. Sytuacje błędnie zakwalifikowane jako zagrożenia są wykluczane przez moduł sztucznej inteligencji BitRater (Artificial Intelligence).

WIZJA - Wizją BitRater jest osiągnięcie pozycji lidera rynku i wiodącej platformy bezpieczeństwa w proaktywnej walce ze złośliwym oprogramowaniem i innymi cyber zagrożeniami wśród globalnych produktów bezpieczeństwa. 

 

iDENprotect (były ApplyMobile) standaryzuje bezpieczeństwo w świecie cyfrowym dzięki połączeniu innowacyjności i integralności. Opatentowane rozwiązania iDENprotect są przeznaczone do integracji z różnymi platformami, w tym z laptopami, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń przenośnych, takich jak telefony i tablety. Klienci w tym spółki giełdowe, instytucje rządowe, branża obronna, wykorzystuje technologię iDENprotect w celu wzmocnienia bezpieczeństwa przy jednoczesnym jego uproszczeniu dla użytkowników, obniżenia kosztów i zwiększenia wydajności. Firma wywodzi się z Wielkiej Brytanii i posiada biuro w Finlandii. Cały zespół pochodzi z takich środowisk, jak usługi finansowe, instytucje rządowe, telekomunikacja i sprzedaż detaliczna.

  

 

Cryptzone jest firmą wywodzącą się ze Szwecji, której historia sięga 2003 roku, gdy stworzono pierwsze rozwiązanie do szyfrowania korespondencji mailowej. System ten ewaluował i obecnie wraz z innymi modułami tworzy Simple Encryption Platform (SEP). Wśród modułów są rozwiązania do: zabezpieczania danych publikowanych w Microsoft SharePoint (Secured eCollaboration), szyfrowania plików oraz folderów (Secured eFile), zabezpieczania pamięci przenośnych (Secured eUSB). Jednak najstarszym systemem w portfolio rozwiązań jest rozwiązanie AppGate Access Control wywodzące się z przyłączonej firmy AppGate Network Security, którego pierwsze wdrożenie nastąpiło w 1997 roku. Jest to system gwarantujący bezpieczny dostęp do zasobów IT z dowolnego urządzenia w dowolnym miejscu i czasie bazując na roli użytkownika w organizacji. Od momentu przejęcia firmy przez amerykańską grupę inwestycyjną Medina Capital, siedzibą główną Cryptzone jest Boston, centrala na Europę znajduje się w Wielkiej Brytanii.

 Certyfikowani partnerzy:            

 

Data-Warehouse GmbH została założona w 1995 roku przez dr Aleksander Loew. Firma specjalizuje się w tworzeniu wysokowydajnych systemów cyberbezpieczeństwa oraz zarządzania informacją. Początkowo skupiała się wyłącznie na projektach wojskowych i zbrojeniowych i na potrzeby tych szczególnie wymagających użytkowników opracowała systemy gwarantujące bezpieczeństwo zasobów IT na najwyższym poziomie. W związku z nowymi zagrożeniami IT, a co za tym idzie rosnącym zapotrzebowaniem na zaawansowane technologie bezpieczeństwa na rynku cywilnym, powołano zespół dostarczający systemy dla rynku komercyjnego. Data-Warehouse jest Złotym Partnerem Oracle, członkiem: Sojusz dla Cyberbezpieczeństwa (Allianz für Cyber-Sicherheit przy BSI - Federalny Urząd Bezpieczeństwa w Technologiach Informatycznych), Niemieckiej Rady Cyberbezpieczeństwa (Cyber-Sicherheitsrat Deutschland e.V.), Niemieckiego Stowarzyszenia Przemysłu Zbrojeniowego i Bezpieczeństwa (BDSV). Tworzenie i rozwój systemów Data-Warehouse odbywa się wyłącznie na terenie Niemiec a centrala firmy znajduje się w Monachium. 

 

                                                                                                                               

Niemiecka firma DriveLock SE jest jednym z wiodących specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Dzięki rozwiązaniu DriveLock klasy end-point-security znana jest na całym świecie oraz szybko pnie się w rankingach Gartner’a. Rozwiązanie oferuje wyjątkową granularność i elastyczność w zabezpieczaniu i szyfrowaniu pamięci USB, dysków twardych (FDE) oraz innych nośników danych. Wraz z kompleksową ochroną aplikacji oraz zintegrowanym modułem antywirusowym DriveLock oferuje pełną ochronę przed ryzykiem utraty danych (DLP). System jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw a dzięki skalowalności jest również rozwiązaniem dla dużych firm i korporacji. Wszystkie zalety i cechy DriveLock w pełni wykorzystuje się w organizacjach gdzie wymagany jest najwyższy poziom bezpieczeństwa danych przy zachowaniu minimalnych nakładów administracyjnych. Siedziba główna znajduje się w Niemczech w Ludwigsburg a oddziały w: Austrii, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. DriveLock oferuje swoje rozwiązania w ponad 30 krajach.

 

Certyfikowani partnerzy:                         

 

 

                                                                                                                               

Immunity Systems to młoda polska, wysoce specjalistyczna firma zajmująca się pełnym spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT. Głównym atutem firmy jest zespół pasjonatów posiadających ponad dziesięcioletnie doświadczenie w bezpieczeństwie IT ofensywnym oraz defensywnym w tym także implementacji systemów oraz weryfikacji poziomów zabezpieczeń systemów zaimplementowanych. Celem firmy jest udostępnianie klientom systemów oraz usług, które pozwolą zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa ich informacji oraz procesów biznesowych przy zachowaniu optymalnego poziomu poniesionych kosztów.. 

 

KEMP Technologies z siedzibą główną w Nowym Jorku i biurami w Ameryce, Europie, Azji i posiadający ponad 40.000 wdrożeń na całym świecie jest jednym ze światowych liderów w branży rozwiązań typu Load Balancer. Od 2000 roku KEMP jest konsekwentnym liderem w dziedzinie innowacji z wieloma zaawansowanymi technologiami, w tym wysoką wydajnością wirtualizacji urządzeń ADC (Application Delivery Controler), integracją SDN i NFV. Cechą wyróżniającą ofertę KEMP jest konkurencyjny sposób wyceny i licencjonowania oraz prawdziwie wszechstronna oferta oferowanych platform, które można skalować dzięki czemu można zaspokaja on potrzeby przedsiębiorstw niezależnie od ich wielkości i obciążenia ich infrastruktury IT.

Certyfikowani partnerzy:        

 

Historia Lieberman Software Corporation sięga 1978 r. kiedy to została założona jako firma konsultingowa. Pierwszy komercyjny produkt został dostarczony użytkownikom w 1994 roku. Kluczowym jednak był rok 2001, kiedy to firma stała się pionierem w zakresie Zarządzania Tożsamością Uprzywilejowaną (PIM – Privileged Identity Management) publikując pierwsze rozwiązanie w tym zakresie. Od tego czasu firma regularnie aktualizuje i rozwija rozwiązania stając się liderem na tym rynku. Obecnie firma posiada ponad 1200 klientów na całym świecie w tym ponad 40% firm z listy Fortune 50. Lieberman Software jest Microsoft Gold Application Development Partner, Oracle Gold Partner oraz HP Silver Business Partner. Siedziba firmy znajduje się w Los Angeles w Kalifornii, a biura i partnerzy handlowi zlokalizowani są na całym świecie. Wszystkie działania na rzecz rozwoju i testowania produktów odbywają się w Stanach Zjednoczonych.

Certyfikowani partnerzy:                    

 

 

Każdego dnia świat generuje około 2,5 biliardów bitów danych. Neustar (NYSE: NSR) izoluje określone elementy, analizuje i upraszcza je oraz edytuje w celu podejmowania precyzyjnych i wartościowych decyzji osiągając zamierzony efekt. Jako jedna z niewielu firm, wie z pewnością, kto jest na drugim końcu każdej interakcji. Cieszy się zaufaniem wielkich światowych marek, które podejmują kluczowe decyzje około 20 miliardów razy dziennie. Pomaga marketerom w wysyłaniu aktualnych i odpowiednich wiadomości do właściwych osób. Ponieważ może autorytatywnie poinformować klienta, kto do niego dzwoni lub się z nim łączy, może uzyskać krytyczne odpowiedzi w czasie rzeczywistym. Te same wyczerpujące informacje, które umożliwiają klientom kierowanie zamówieniami i zarządzanie nimi, również powstrzymują napastników. Wie, kiedy ktoś nie jest tym, za kogo się podaje, co pomaga powstrzymać oszustwa i odmowę usługi, zanim stanie się problemem. Ponieważ jest firmą zarządzającą jednymi z najbardziej zaawansowanych baz danych na świecie, pomaga klientom kontrolować tożsamość online, rejestrować i chronić nazwę domeny oraz kierować ruch do właściwego adresu sieciowego. Łącząc najważniejsze informacje z osobami, które od niego zależą, dostarcza ponad 12 000 klientów na całym świecie - z decyzjami, a nie tylko danymi.

 

Założona w 2000 roku, Swivel Secure jest pionierem w zakresie rozwiązań do zabezpieczania dostępu do sieci. Platforma wieloczynnikowego uwierzytelniania Swivel wraz z opatentowaną technologią One-Time-Code Extraction uznawana jest na świecie, jako standard w software’owej (bez tokenów sprzętowych) technologii uwierzytelniania.
Platforma została zaprezentowana po raz pierwszy w 2003 roku. Obecnie jest stosowana przez największe spółki tzw. blue chip, a także małe i średnie przedsiębiorstwa oraz organizacje sektora publicznego. Klienci Swivel z ponad 35 krajów wykorzystują platformę do uwierzytelniania zdalnego dostępu do sieci biznesowych, wirtualnych desktopów i aplikacji opartych na chmurze. Według analityków firmy Gartner – Swivel oferuje najszerszą gamę platform i opcji wdrożeniowych. System zapewnia uwierzytelnianie przy użyciu: przeglądarki, aplikacji mobilnych, tokenów hardware'owych, SMS i interaktywnych kanałów tzw. Voice Response.
Rozwiązanie Swivel posiada akredytację CCTM i jest jedynym rozwiązaniem „bez-tokenowym” zatwierdzonym przez Microsoft dla środowiska Office 365.

Certyfikowani partnerzy:                      

 

  

Firma Yubico została założona w 2007 roku w Szwecji. Wyprodukowano wówczas pierwsze prototypowe urządzenia Yubikey zgodnie z misją zabezpieczenia wszechobecnych tożsamości internetowych. Yubico wyznacza nowe standardy bezpiecznego logowania w Internecie. Unikalny klucz USB i NFC oferuje jednoprzyciskowe silne uwierzytelnianie obsługując wiele protokołów uwierzytelniania dla wszystkich urządzeń i platform - bez dodatkowych sterowników i oprogramowania. Rozwiązanie rozwija się m.in. dzięki wsparciu coraz większej społeczności deweloperów i partnerów. YubiKey jest wykorzystywany do wielu systemów typu enterprise, open source oraz zastosowań indywidualnych, w tym do rozwiązań VPN, usług online, logowania do komputerów i zarządzania hasłami. Deweloperzy współpracują za pośrednictwem Forum Yubico.  Yubico jest jednym z kluczowych członków grupy Fido Alliance U2F (Universal 2nd Factor). Obecnie firma posiada biura w Palo Alto (Kalifornia), Sztokholmie i Londynie a urządzenia Yubikey produkowane są w Szwecji i Stanach Zjednoczonych.

Certyfikowani partnerzy:               

 

© ePrinus Sp. z o.o.